Uhvati ritam, uhvati ŽIVOTne vještine

Tijekom školske godine 2022./2023. nastavnica Nataša Sternad osmislila je školski projekt pod nazivom Uhvati ritam, uhvati ŽIVOTne vještine.

Cilj ovog projekta je da učenici nauče praktične vještine kojima se mogu služiti u svakodnevnom životu, da usput razvijaju zajedništvo, pozitivno stajalište prema radu i, dakako, ono najvažnije, da se ugodno osjećaju tijekom same aktivnosti.

Na radionicama se učenike želi potaknuti da nauče nešto novo, da razvijaju motoriku i kreativnost, pravilno kretanje uz ritam glazbe, da doprinose očuvanju tradicije i kulturne baštine, uče strane jezike, te ih se nastoji osvijestiti o važnosti očuvanja okoliša i raznim mogućnostima recikliranja dotrajalih, starih stvari.

Trajanje projekta: od 5. rujna 2022. do 21. lipnja 2024.