U prostorima Gospodarske škole Čakovec dr. Sabina Šegula, MasterFloral Design iz Flower Academia održala je prezentaciju i radionicu na temu “Trendovi u floristici 2021. – Adventske i novogodišnje dekoracije”. Na prezentaciji koja je održana u sklopu novog ERASMUS+ projekta 2021./2022., su uz nastavnike struke bili nazočni i vlasnici cvjećarnica iz Međimurske županije u kojima učenici obavljaju dio praktične nastave u cilju nastavka daljnje suradnje. Zanimljiva prezentacija je trajala tri sata, a predstavljeni su inovativni materijali, tehnike rada i različiti trendovi u floristici. Na radionici su sudjelovali i učenici zanimanja cvjećar gdje su iz prve ruke učili o najmodernijim trendovima u floristici. Zbog pozitivne evaluacije sudionika ovakve prezentacje i radionice održat će se ponovno za zainteresirane u prostoru Gospodarske škole Čakovec. U galeriji slika možete vidjeti ovogodišnje adventsko božićne najmodernije kombinacije boja i materijala.