TERMINI PRIMANJA RODITELJA
(svaki tjedan)
školska godina 2022./2023.
RAZRED RAZREDNIK DAN U TJEDNU VRIJEME MJESTO/
UČIONA br.
1.CP Murk Ivana petak 14:55 – 15:40 113
1.MT Trstenjak Petra četvrtak 10:50 – 13:35 hodnik
1.VO Mlinarić Ivica četvrtak 12:25 – 13:05 hodnik
1.CG Varga Natalija ponedjeljak 16:00 – 16:45 hodnik
1.KO Antolašić Melani ponedjeljak 11:40 – 12:25 hodnik
1.FPK Horvat Matea utorak 9:00 – 9:45 hodnik
1.CKV Židov Marko utorak 11:40 – 12:25 hodnik
2.CP Radek Sklepić Maja utorak 11:40 – 12:25 hodnik
2.AM Gačić Andreja srijeda 11:40 – 12:25 hodnik
2.VO Mavrin Irena utorak 10:00 – 10:45 hodnik
2.PVO Trajkova Rusa utorak 10:50 – 11:35 111
2.CG Škrobar Ljiljana četvrtak 11:40 – 12:25 hodnik
2.KO Lisjak Marija četvrtak 13:15 – 14:00 hodnik
2.FK Krznar Hajdinjak Ines srijeda 14:05 – 14:50 hodnik
2.CKV Vojnović Biserka srijeda 10:50 – 11:35 hodnik
3.CP Goričanec Barbara četvrtak 14:05 – 14:50 hodnik
3.MT Bogdanović Ana-Marija srijeda 16:45 – 17:30 020
3.AT Kalšan Miljenko utorak 18:20 – 19:05 hodnik
3.PVO Šarić Ines ponedjeljak 10:50 – 11,35 111
3.VO Tomašek Karmenka petak 15:55 – 16:40 hodnik
3.CG Radošević Karmela ponedjeljak 15:30 – 16:15 kabinet 3
3.KO Jančec Sanja srijeda 10:50 – 11:35 hodnik
3.FK Levačić Romina ponedjeljak 16:45 – 17:30 011
3.CV Geršak Dunja srijeda 11:40 – 12:25 hodnik
3.K Bedić Branka petak 12:30 – 13:15 004
4.CP Cofek Danijela srijeda 14:55 – 15:40 hodnik
4.MT Mihalic Željkica ponedjeljak 16:45 – 17:30 hodnik
4.AT Siladi Zvonimir ponedjeljak 17:30 – 18:15 hodnik
   TERMINI INFORMATIVNIH RAZGOVORA
(svaki tjedan)
školska godina 2022./2023.
NASTAVNIK DAN U TJEDNU VRIJEME MJESTO/
UČIONA br.
Antolašić Melani utorak 12:25 – 13:05 hodnik
Bedić Branka utorak 10:00 – 10:45 hodnik
Blažeka Nada utorak 12,25 – 13,05 hodnik
Bogdanović Ana-Marija srijeda 14,00 – 14,50 020
Ciglarić Ines srijeda 7,20 – 8,05 hodnik
Cofek Danijela utorak 12,25 – 13,05 hodnik
Đebić Danenhauer Ivana srijeda 15,55 – 16,40 hodnik
Gačić Andreja ponedjeljak 12,25 – 13,05 hodnik
Geršak Dunja srijeda 12,25 – 13,05 hodnik
Glavina Vladimir ponedjeljak 9,00 – 9,45 dvorana GOC-a
Golub Mateja četvrtak 10,00 – 10,45 hodnik
Goričanec Barbara petak 16,45 – 17,30 hodnik
Grkavac Borna ponedjeljak 9,00 – 9,45 dvorana GOC-a
Habuš Matija srijeda 10,00 – 10,45 hodnik
Horvat Matea petak 11,40 – 12,25 hodnik
Hrešć Ema petak 11,40 – 12,25 hodnik
Jančec Sanja utorak 10,50 – 11,35 hodnik
Kalšan Miljenko srijeda 11,40 – 12,25 hodnik
Kanižaj Heda četvrtak 10,50 – 11,40 hodnik
Kocijan Nives utorak 17,35 – 18,20 hodnik
Komes Sušec Renata utorak 14,05 – 14,50 hodnik
Koroš Karmen ponedjeljak 16,45 – 17,30 hodnik
Korunek Katica srijeda 12,25 – 13,05 hodnik
Krhač Matija petak 15,55 – 16,40 hodnik
Krznar Hajdinjak Ines petak 10,50 – 11,35 hodnik
Kuzmanović Ranko utorak 10,50 – 11,35 dvorana GOC-a
Levačić Romina utorak 13,15 – 14,05 hodnik
Lisjak Marija četvrtak 13,15 – 14,00 hodnik
Makovec Nikolina četvrtak 11,40 – 12,25 hodnik
Marčec Ines ponedjeljak 15,55 – 16,40 hodnik
Masten Vladimir četvrtak 13,00 – 13,45 školska ekonomija
Matoša Željka srijeda 9,00 – 9,45 hodnik
Mavrin Irena utorak 9,00 – 9,45 hodnik
Mihalic Željka utorak 17,30 – 18,15 hodnik
Mlinarić Ivica ponedjeljak 12,25 – 13,05 hodnik
Modrinjak Andreja petak 10,25 – 11,05 hodnik
Murk Ivana srijeda 10,00 – 10,45 hodnik
Novak Elvis srijeda 12,30 – 13,15 hodnik
Novak Stjepan četvrtak 15,55 – 16,40 hodnik
Perin Nevenka četvrtak 13,15 – 14,05 hodnik
Polgar Krešimir četvrtak 9,00 – 9,45 hodnik
Posavec Velimir srijeda 10,00 – 10,45 004
Prošev Jadranka četvrtak 13,15 – 14,00 hodnik
Radek Sklepić Maja ponedjeljak 9,00 – 9,45 hodnik
Radinović Milan srijeda 10,00 – 10,45 hodnik
Radošević Karmela ponedjeljak 16,40 – 17,25 kabinet broj 3
Roža-Kermeci Ivana petak 10,00 – 10,45 hodnik
Siladi Zvonimir ponedjeljak 17,30 – 18,15 hodnik
Sternad Nataša utorak 12,25 – 13,00 hodnik
Šafarić Zlatko utorak 10,50 – 11,35 školska ekonomija
Šantl Dubravka četvrtak 13,15 – 14,00 hondik/krojački kabinet
Šarić Ines petak 12,25 – 13,05 hodnik/111
Škrobar Ljiljana srijeda 10,50 – 11,35 hodnik
Šprajc Lea srijeda 13,15 – 14,05 hodnik
Šumečki Ljiljana petak 11,40 – 12,25 hodnik
Tadić Katica srijeda 15,55 – 16,40 hodnik
Tomašek Kovač Karmenka ponedjeljak 17,35 – 18,20 hodnik
Trajkova Rusa utorak 11,40 – 12,25 111
Trstenjak Petra srijeda 11,40 – 12,25 hodnik
Varga Natalija ponedjeljak 16,45 – 17,30 hodnik
Vinko Renato petak 15,55 – 16,40 113
Vlahek-Ivek Brankica utorak 16,45 – 17,30 hodnik
Vojnović Biserka ponedjeljak 10,50 – 11,35 hodnik
Židov Marko utorak 13,15 – 14,00 hodnik
Živković Hrvoje ponedjeljak 11,40 – 12,25 hodnik